Новини

Головна » Статті » Події

ПАТРІОТИЧНА ГОДИНА «НАЩАДКИ ПАМ'ЯТЬ БЕРЕЖУТЬ»

Україна стала незалежною державою.  Настала потреба створення національної армії, армії держави, яка отримала незалежність і лише ступила на шлях свого відродження та розвитку.

6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про Збройні  Сили України». Саме ця подія стала підставою для офіційного встановлення даного свята.

З метою патріотичного виховання, що передбачає виховання почуттів, означає формування високого ідеалу служіння народові, готовності в будь-який час стати на захист Батьківщини, вивчати бойові традиції та героїчні сторінки українського народу його Збройних Сил, працівники сектору соціокультурного забезпечення користувачів провели патріотичну годину «Нащадки пам'ять бережуть».

Бібліотекарі ознайомили учнів 7 класу Снятинського ЗОШ – ліцею з історією українського війська та зародження Збройних сил України,  які протягом  26 років  пройшли непростий шлях становлення і сьогодні є гарантом забезпечення захисту суверенітету, територіальної цілісності й недоторканності нашої держави.  

Працівники сектору в ході спілкування розглянули питання організації і функціонування Збройних сил України, з’ясували поняття Воєнної доктрини, пригадали види Збройних Сил України. Присутні також обговорили місію Збройних сил України та дізналися, що Президент України є Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України.

Молоде покоління розуміє важливість вшанування цієї дати, адже надійне військо є запорукою спокою у державі, яка протягом століть формувалась і стала незалежною. А також юні українці пам’ятають усіх патріотів, нащадками яких вони є, починаючи з військ Київської Русі, Галицько-Волинського війська, Війська Запорізького, Реєстрового козацтва, Чорноморського, Азовського, Бузького, Дунайського, Задунайського козацтва, Українських січових стрільців, Української Галицької Армії, Карпатської січі, Збройних сил СРСР та Збройних сил України, що і сьогодні віддають своє життя за мир і спокій в нашій державі.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (06.12.2017)
Переглядів: 130 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість