Новини

Головна » Статті » Події

ГОДИНА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ «ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ»

Указом Президента України від 14.11. 2017 №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» передбачено, що з метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя, 2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» Основними виконавцями проекту є місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги та територіальні підрозділи юстиції. Але і бібліотеки та місцеві органи самоврядування також приймають участь в реалізації цього амбітного проекту. Нашим обов’язком є інформування громадян, зокрема користувачів книгозбірні, про гарантовані їм Конституцією та законами України права у відповідних сферах.

Тому, 7 грудня 2017 року в приміщенні бібліотеки-філії та сільської ради с. Красноставці відбулась година правової допомоги «Закон один для всіх». За допомогою провідного юриста зі Снятинської райдержадміністрації жителі с. Красноставці мали можливість отримати відповідь на всі цікаві запитання.

Книгозбірня має завдання проводити відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу, орієнтовану на підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян: у місцевих засобах масової інформації, в мережі Інтернет, в громадських закладах рідного села. У рамках правової програми розповсюджувалися буклети з алгоритмами захисту прав людини.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (11.12.2017)
Переглядів: 118 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість