Новини

Головна » Статті » Події

«ПРАЦЯ ЛЮДИНИ – ОКРАСА І СЛАВА, ПРАЦЯ ЛЮДИНИ – БЕЗСМЕРТЯ ЇЇ»

Заслужений лікар України, людина відкритої душі та щирого серця Понцак Іван Миколайович народився 13 грудня 1947 році  в мальовничому краю Прикарпаття - в с. Орелець Снятинського району. Зростав між гір і гірських річок. Дитинство і юність пройшли в м. Снятин в родині робітників. В 1964 р. закінчив середню школу в м. Снятин.

Після закінчення школи пішов працювати. З 1966р. по 1969 р. проходив дійсну службу в лавах радянської армії заступником командира взводу на Житомирщині. Після демобілізації працював робітником меблевого комбінату. В 1969 р. поступив на лікувальний факультет Чернівецького медичного інституту і закінчив його у 1975 р. Протягом цих шести років був старостою групи. В 1973 р. одружився з однокурсницею - Людмилою Барановською. За сімейними обставинами поїхав на роботу у Дунаївці Хмельницької обл. Працював в центральній районній лікарні онкологом, хірургом, начмедом, та заступником головного лікаря з лікувальної роботи Дунаївської центральної районної лікарні на Хмельниччині. Трудився на цій посаді більше 25 років.

Протягом чотирьох скликань був депутатом обласної ради, двічі -головою постійної діючої комісії з питань охорони здоров’я, обирався депутатом районної ради багатьох скликань. Отримав за свою працю багато нагород на районному, обласному, республіканському рівні.

Почесна грамота Верховної Ради України, Міністерства охорони здоров’я, обласної державної адміністрації та обласної ради.

Працівники Снятинської ЦРБ краєзнавчого відділу провели бесіду-спомин «Праця людини – окраса і слава, праця людини – безсмертя її» приурочену до 70-ї річниці від дня народження заслуженого лікаря України Понцака Івана Миколайовича.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (13.12.2017)
Переглядів: 88 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість