Новини

Головна » Статті » Події

ЛЮБЛЮ Я СВІЙ НАРОД - ЦІНУЮ ЙОГО ЗВИЧАЇ

В рамках засідання клубу «Берегиня» відбувся день краєзнавства «Люблю я свій народ - ціную його звичаї».

Протягом дня користувачі книгозбірні брали активну участь у конкурсі «Колядуємо, щедруємо», за участі ансамблю «Надія». Для юних користувачів діяв аукціон творчих ідей «Зроби оберіг своїми рувами», де кожен охочий зміг проявити свій талант.

У бібліотеці-філії с. Вовчківці представлена виставка-ікебана «Оживають народні традиції». Ті, хто прийшов на захід, мали можливість ознайомитися з традиціями, віруванням наших пращурів та святкуванням церковних свят.

Вже стало доброю традицією в нашій книгозбірні в день Андрія Первозванного проводити Андріївські вечорниці.

Дістали зі скринь та комодів наші жіночки сорочки-вишиванки, хустки заквітчані, рушники та скатертини, що колись ткали їхні мами та бабусі. Згадали рецепти приготування пампушок з часником, вареників з сиром, картоплею, капустою, грибами. Пригадалося берегиням-трудівницям, як навчалися вишивати та в’язати, інші життєві перепади та всілякі сільські придибенції. А у доброму гурті – і настрій гарний! Залунали українські пісні, колядки та щедрівки під голосистий баян Галини Библюк та ансамблю «Надія».

Наостанок господині вечорниць частували всіх узваром та пампушками.З гарним настроєм, щирими усмішками та великою кількістю вражень учасники вечорниць залишали приміщення бібліотеки-філії.

Не забуваймо культуру українського народу. Кожен українець має бути обізнаний з історією своїх пращурів, знати як жили наші діди і прадіди, за що вони боролися.

Допоки існує культура- живе український народ.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (13.12.2017)
Переглядів: 39 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість