Новини

Головна » Статті » Події

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ – ОБЕРИ ЖИТТЯ

1 грудня ─ Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У світі мільйони людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією та хворі на СНІД. Вони активно боряться за своє життя, здоров'я та елементарні права людини.

Бібліотека-філія с. Орелець у співпраці із фельдшерсько-акушерським пунктом (зав. Плешкан М.В. та медична сестра Юрах М.П.) провели для читачів 5-6 класів місцевої школи вечір запитань і відповідей «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя».

Досвід показав, що ми й досі не володіємо достатньою кількістю інформації про страшну хворобу, що робить нас беззахисними. Спілкуючись з молоддю, організатори заходу прагнули розширити їх кругозір, поглибити знання про наслідки захворювань та небезпеку поширення ВІЛ-СНІДу, усвідомити необхідність гуманного ставлення до інфікованих людей.

Як зауважила медична сестра Юрах М.П.: «СНІД - це проблема і суспільства , і кожної окремої людини. З кожним роком це питання стає все більш болючим, оскільки СНІД – «чума ХХ століття», а ліків ще ніхто не придумав і досі». Плешкан М. В. вважає, що СНІД - це не розплата за гріхи, це хвороба, від якої ніхто не може уберегтися стовідсотково. І навіть ті люди, які інфікувалися, можуть розраховувати на розуміння, підтримку та допомогу оточуючих.

Користувачі активно підтримували розмову, давали питання, на які отримували змістовні відповіді, а також розповідали прислів'я та приказки про шкідливі звички. На розсуд читачів була представлена бібліотечна виставка-застереження «Знати, щоб жити», біля якої зав. бібліотекою-філією провела бібліографічний огляд літератури.

Кожен із нас повинен усвідомити небезпеку, яку несе СНІД і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких, бо СНІД може увійти практично у кожен дім, у кожну сім'ю. Пам'ятаймо, що єдиний, хто може уберегти нас від СНІДу ─ це ми самі.

Сподіваємось, що наш виховний захід стане для всіх джерелом інформації, застереженням від необдуманих вчинків і допоможе знайти правильне рішення у критичних ситуаціях.

     

    

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (01.12.2017)
Переглядів: 11 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість