Новини

Головна » Статті » Події

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ «НА АНДРІЯ РОБИТЬСЯ ДІВЧАТАМ НАДІЯ»

Українські вечорниці

Починаємо в цей час!

Хай веселий сміх іскриться

В серці кожного із нас!

З давніх-давен наша Україна славиться величними традиційними святами та обрядами. Одним із свят, яке завжди відзначали наші діди та прадіди, було велике зимове свято, особливо важливе для молоді — День Андрія. Тому і в бібліотеці-філії с. Орелець вирішили ненадовго повернутися в минуле і відсвяткувати це свято молодіжними конкурсними веселими вечорницями.

Вже стало доброю традицію щороку в книгозбірні для читачів проводити День краєзнавства на Андріївське свято. Цього року вечорниці «На Андрія робиться дівчатам надія» зібрали у бібліотеці небайдужих до народних традицій. Цікавою відбулася зустріч з майстринею Ілюк Марією Степанівною, яка провела майстер-клас зі створення квітів з гофрованого паперу. Виготовляти їх весело та дуже просто. Кольори можеш вибирати будь-які, а форму квітки легко змінити на власний смак! Але найголовніше - завідуюча бібліотекою-філією Надія Харітоник змогла створити справжню атмосферу свята, передати дітям частинку духовного скарбу українського народу, продовжити через них давні традиції та гарні обряди. Багато хто із читачів вперше був присутній на такому дійстві, їхні очі горіли цікавістю і захопленням.

Ось і ожили перед нами народні звичаї і обряди нашого народу. Тепер головне, щоб вони і надалі не пішли у забуття. Міцний наш рід, жива у ньому пам'ять про минуле.

Сподіваємося, Андріївські вечорниці надовго запам’ятаються юним користувачам, а зерно, посіяне в їхніх душах цього дня, проросте благодатним колоссям.

 

  

  

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (14.12.2017)
Переглядів: 46 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість