Новини

Головна » Статті » Події

ПЕРША ЗІРОНЬКА ГОРИТЬ, МИКОЛАЙ ДО НАС СПІШИТЬ!

Через поле, через гай
Йде до діток Миколай.
У білесенькій торбинці
Він несе усім гостинці.
То ж бринить від щастя край –
Тут ступає Миколай.
М. Пономаренко
.

  Зима багата на свята. Ми всі їх любимо, шануємо та нетерпляче чекаємо на чарівне дійство. Уже з початку грудня всюди панує атмосфера радості, доброзичливості й очікування дива. Саме 19 грудня святкується великий день – день Святого Миколая.
  Мабуть, його люблять усі: і діти, і дорослі. Діти – тому, що чекають подаруночків під своїми подушками, а дорослі – за створення передноворічного настрою. А от про історію Миколая знають не всі. Тому, напередодні свята, працівниками бібліотеки-філії села Вовчківці для маленьких користувачів було представлено чарівну виставу та проведено народознавчий круїз «Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить!» Дітей ознайомили з легендами та переказами про Святого Миколая, про історію його життя. В книгозбірні зібралося багато маленьких відвідувачів у передчутті казкового дійства. І це не дивно, адже  кожного разу заходи в книжковій світлиці проходять дуже цікаво. Все більше читачів із задоволенням стають активними учасниками свят.
  Відзначаючи Свято Миколая, діти знають про дива, що трапляються в ніч на 19 грудня і, що Святий Миколай у супроводі ангелів сходить з небес і слухняним діткам кладе під подушки подарунки. А зараз особливо важливо дати дітям відчути атмосферу свята у його повній мірі і не позбавляти їх веселощів.        Всім присутнім у бібліотеці подарували радість, веселий настрій та віру в диво два Ангели, які сповіщали про добрі вчинки, які робить Святий Миколай. Прийшовши до книгозбірні з подарунками, Миколай привітав всіх присутніх зі святом, побажав щастя та здоров’я. Дітки розповідали йому вірші,
молитви, співали пісень, серед яких і пісню «Ой хто, хто Миколая любить». Після цікавої інформації про свято діти із задоволенням взяли участь у ланцюжку вікторин та загадок про Святого Миколая.
   Свято пройшло в атмосфері піднесеного настрою, та позитивних емоцій.

    

    

 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (18.12.2017)
Переглядів: 30 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість