Новини

Головна » Статті » Події

СТАНЬТЕ ДОБРОЧИНЦЯМИ

Книга з давніх-давен є скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє. Вчасно прочитана книжка здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тому й кажуть у народі, що людина перестає мислити, коли перестає читати.

Пам’ятки людської думки упродовж століть накопичувалися в бібліотеках. Та, на превеликий жаль, у зв’язку з обмеженим бюджетним фінансуванням, бібліотеки не в змозі поповнювати бібліотечний фонд новими книжками та періодичними виданнями.

Вже не перший рік міська бібліотека-філія № 2 м. Снятина проводить акцію «Подаруй бібліотеці книгу» в цілях виховання бережливого ставлення до книги як джерела знань, підвищення престижу читаючого суспільства. Спрямована акція на те, щоб за рахунок подарованих книг поповнити фонди літературою  різних галузей знань: довідковою, класичною, сучасною, художньою, галузевою.

Цього року на книжкові полиці міської книгозбірні потрапили книги для дітей, подаровані директором цегельного заводу Володимиром Зазуляком, дарунки настоятеля Кулачинського храму о. Тараса Дмитрука «Шематизм Івано-Франківської єпархії УПЦ КП», дитяча енциклопедія «Чомусик» із серії «Цікавий світ» від учнів 4-А класу ЗОШ № 2 м. Снятин.

А нещодавно в дарунок бібліотека отримала авторську книгу «Східні церкви: державно-конфесійні відносини» із дарчим написом від нашого земляка, кандидата юридичних наук, доцента кафедри теорії та історії держави і права Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького, професора філософії Івано-Франківської теологічної академії, доктора філософії, ліценціата (кандидата богословських наук), радника патріарха УГКЦ Святослава з міжнародних відносин УГКЦ Ігоря Онищука; мистецькі альбоми від художника Ярослава Ціко; цікаві художні книги зарубіжних письменників, серед яких пригодницькі, детективні та фантастичні романи, від Марії Гуцуляк та Ярослава Ковалика.

 Снятинська міська бібліотека дуже вдячна своїм добродійникам за щедрі подарунки. Здавалось би, важко в наш час достукатись до людських сердець, але дуже приємно, що у нашому Кулачині є небайдужі люди, які поділилися книгами із домашньої бібліотеки з нашими користувачами, які захоплюються читанням.

Звертаємося до всіх, кому не байдужа доля науки, освіти та культури: дайте нове життя вашим зібранням! Адже в багатьох є книжки, які вже читані-перечитані. Якщо у вашій власній бібліотеці є підручники (за останні три роки), довідники, художня література, інша незатребувана література, альбоми, якими ви не користуєтеся, їх може прийняти бібліотека, де вони знайдуть свого вдячного читача. Пропонуємо згадати відому мудрість: «Книга – найкращий подарунок» і зробіть свій власний дарунок – подаруйте книгу бібліотеці. Подаровані вами видання стануть відчутним джерелом поповнення бібліотечного фонду. Подарувавши книгу, Ви подаруєте їй друге життя, а самі станете продовжувачем традицій благодійності. Навіть одна книга має велике значення!

Книга – це століть велике диво!

Пошуки, мандрівки, відкриття…

Прочитав, як зоряно й правдиво

У книжках змальовано життя?

Скільки ще охочих – подивися! –

Жде бібліотека на дарунок твій.

Мудрістю людською поділися!

Для людей добро творить умій.

Робимо добро – і на душі стає тепло і приємно!!! Не втомлюйтеся робити добро! Задоволення дістаємо і від подяк мешканців міста за нові поступлення. Будемо вдячні за благодійні пожертви на поповнення книжкового фонду бібліотеки, адже кожен дар важливий для нашої світлиці.

Запрошуємо всіх городян, підприємців, депутатів усіх рівнів, міську та районну влади долучитися до нашої акції. Можливо, саме ваша книга стане комусь у пригоді: спонукатиме замислитись чи дасть пораду, а може, просто стане комусь гарним співрозмовником чи додасть гармонії у життя.

Ми вдячні тим жителям міста, які вже подарували бібліотеці свої книги і будемо вдячні всім, хто візьме участь у акції «Подаруй бібліотеці книгу».

Приєднуйтесь до кола наших друзів, які подарували книжки для користувачів нашої бібліотеки-філії № 2.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (19.12.2017)
Переглядів: 32 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість