Новини

Головна » Статті » Події

МУЗИЧНИЙ РАНОК «ДЯКУЄМ МИКОЛАЮ ЗА ВСЕ…»

   З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая.

    У вівторок, 19 грудня 2017 року, в школі с. Красноставці відбулося святкування Дня святого Миколая. Свято організували вчителі, вихователі  та учні школи при підтримці  парафії святого Архистратига Михаїла. Зав. бібліотекою-філією с. Красноставці також приймав участь у цьому урочистому заході.

  Свято розпочалося виступом директора школи п. Миколи Муринюка, який привітав присутніх зі святом Святого Миколая та з наступаючими новорічними та різдвяними святами. Пан Микола подякував вчителям за сумлінну педагогічну працю та за приготування дітей до зустрічі із Святим Миколаєм.

     Школярі старанно готувалися до зустрічі з Миколаєм, адже зустріли дорогого гостя з великою радістю, даруючи йому свої вміння та здобуті знання: розказували вірші, співали пісні, танцювали та грали невеликі сценки. Метою виступу було допомогти дітям і дорослим побачити красу, бути уважними до людей, до маленьких речей, насолоджуватися Божим світом і дякувати Творцеві та Миколаю за дари.

    Кожен із нас може бути помічником святого Миколая і допомогти уважніше ставитися одне до одного, дарувати любов, помічати довкола себе опале листя, перший сніг, дрібненькі сніжинки –  милуватися цією красою, дякувати Богові за те, що Він нам дає.

      Найрадіснішою хвилиною для дітей було роздавання подарунків Миколаєм. З невимовною радістю та притаманною дітям простотою вони підходили до святого доброчинця, щоб отримати подарунок та зробити фотографію на пам’ять.

    Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро. Хочеться, щоб в цей день усі були вдвічі щасливіші, і дарували свою любов, шану та тепло у виконаних піснях, танцях та віршах Святому Миколаю та усім присутнім.

  

  

  

 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (19.12.2017)
Переглядів: 31 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість