Новини

Головна » Статті » Події

ДУХОВНА ГОДИНА «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ, ДО НАС В ГОСТІ ЗАВІТАЙ»!

       Життя святого Миколая дає нам важливий урок: бути щирими, лагідними, трудолюбивими. І поки ваше серце чуйне, докладайте все своє старання, усі свої турботи для того, щоб тільки святе, чисте і добре входило у вашу душу.

       Так, святий Миколай завжди виявляв до людей почуття любові, поваги, мудрості, доброти. У нього  вистачало милосердя і для бідного, і для багатого — і зло відступало. Так він ходить і донині й дарує всім добрим людям подарунки. 

      В обов’язок кожного християнина входить творити милосердя щодо ближнього і, тому, 18 грудня до людей територіального центру стаціонарного догляду с. Стецева завітав о. Юрій  Грабовецький - настоятель храму «Вознесіння Господнього» Української Православної Церкви Київського Патріархату  та  бібліотекар дорослої бібліотеки , яких тепло зустріли працівники та проживаючі центру. Усі присутні спільно  возносили свої  молитви  до Святого Миколая, які проводив о. Юрій, а також у своїй проповіді  він розповів  про життя Святителя  та п’яту заповідь блаженства з Нагірної проповіді.

     Багато років тому жив в одному краї та служив Господу Богу і людям єпископ Миколай. То була дуже добра і порядна людина. Він допомагав усім людям, котрі вірували в Ісуса Христа. А найперше він допомагав тим людям, котрих спіткало горе. І любив він свої дари давати так, щоб його не бачили. Говорять, що в бурю він врятував молитвою корабель і його пасажирів. Молитвою воскресив мертвого моряка, що впав із мачти і розбився. А в однієї жінки помер чоловік. І було тій вдові дуже тяжко жити. Одного разу вона прокинулася, застеляє ліжко, а під подушкою — гаманець, набитий грішми. Здивувалася дуже. Подякувала щиро за добро, а сама й думає, що то робота святого Миколая. І відтоді їй добре жилося, бо святий Миколай зробив те від щирого серця.

        Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом милосердя, святом доброти, прощення, любові до ближніх. На завершення години духовності бібліотекар допомогла роздати подарунки, які Миколай залишив у церкві для інвалідів та одиноких людей.

 

  

  

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (21.12.2017)
Переглядів: 40 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість