Новини

Головна » Статті » Події

БІБЛІОТЕЧНА ВИСТАВКА «МОЯ ЗЕМЛЯ, МОЯ ІСТОРІЯ ЖИВА»

Минає 80 років, коли 24 грудня 1937 року народився лідер національних сил України, принциповий політик, невтомний борець, правозахисник, ідеолог і натхненник Народного Руху України – В’ячеслав Максимович Чорновіл.

В’ячеслав Максимович – це непересічна, яскрава особистість нашої історії, людина високих моральних чеснот, гідний патріот, у якого Слово і Діло завжди підпорядковувались високій ідеї – ідеї відродження Української державності і служіння українському народові.

Ще замолоду поставив він собі за мету створення української самостійної держави. І, крок за кроком, в’язниця за в’язницею, стаття за статтею, книга за книгою – йшов до цієї високої мети...

Протягом грудня ми маємо за честь вшанувати світлу пам’ять Величної Людини, життєвий шлях якої був злочинно обірваний, перерваний у русі, у невпинному русі на шляху до справжньої, справедливої України. У стінах книгозбірні для дорослих с. Стецева представлена для широкого кола користувачів бібліотечна виставка « Моя земля, моя історія жива».

Важко сьогодні уявити як склалася б доля України, якби В’ячеслав Чорновіл не полишив політики. Шкода, що Чорновіл не побачив щасливої України, України демократичної, української...

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (22.12.2017)
Переглядів: 33 | Рейтинг: 3.0/2
Вітаю Вас Гість