Новини

Головна » Статті » Події

ДИВОСВІТ РІЗДВЯНИХ СВЯТ

Незабаром такі довгоочікувані новорічні свята. Новий Рік завжди асоціюється з дивами та гучними гуляннями у колі найближчих. Атмосфера всеохоплюючого свята усюди. Й самому хочеться поринути якнайглибше у казку Нового Року. От і наступають свята. Дуже скоро одне із найбільших свят християн – Різдво Христове. Свято Різдва – найкрасивіше зимове свято. Це свято приходить до людей морозної ночі в годину опівнічної храмової служби в сяйві свічок, у світлі зірок і гучному співі хору. Звуки дитячих голосів, що славословлять Бога, як Ангельський глас, наповнюють торжеством Всесвіт.

Символом вічного світу, щастя і радості, що прийшли разом із Христом, є вічнозелена прикрашена ялинка. Особливою традицією в надвечір’я Різдва є Свята Вечеря, до якої обов’язково входять 12 пісних страв. Протягом свят люди вітаються один до одного: «Христос народився – Славімо Його!» З Різдва до Водохреща продовжуються веселі зимові свята.

З приходом цих свят читальний зал Снятинської ЦРБ запрошує всіх охочих поринути у світ Різдвяних свят і переглянути книжкову етнографічну виставку «Дивосвіт Різдвяних свят», на якій представлена література про Різдвяні свята та звичаї українського народу.

Саме в цей час духовна радість обіймає кожного, прославляючи народження Христа.

Христос народився!

Славімо Його!

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (29.12.2017)
Переглядів: 38 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість