Новини

Головна » Статті » Події

КНИГА В РУКАХ УСПІХУ. ВАСИЛЬ ХАРИТОН

Вже традиційно перед новорічними святами, працівники сектору соціокультурного забезпечення користувачів зустрічаються з талановитими митцями покутського краю.  Ось і в цьому році до Снятинської районної бібліотеки завітав на інтерв’ю «Книга в руках успіху» Василь Харитон, автор і співавтор майже трьох десятків краєзнавчих досліджень.

Спілкуючись з бібліотекарями Василь Харитон зазначив, що головною метою його історично-етнографічних нарисів і  туристично-краєзнавчої роботи є «Пізнавати рідний край самому і через свої знання та друковані праці у пресі, часописах, збірниках та у власних книгах, прививати свою любов до малої і великої Батьківщини молодшим поколінням українцям…  Це завдання для кожної творчої людини».

Працівники соціокультурного сектору поринули у цікавий світ, насичений подіями і фактами з життя талановитої та неординарної особистості Василя Харитона, який побажав своїм читачам миру, знайти свою дорогу до храму і тоді усе додасться, а Снятину – процвітання!

 З повною версію інтерв’ю, яка ввійшла в інформаційний випуск №4  «Книга в руках успіху. Василь Харитон», Ви можете ознайомитись на сайті Снятинської районної бібліотеки.Завантажити :
Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (11.01.2018)
Переглядів: 123 | Рейтинг: 5.0/3
Вітаю Вас Гість